Podpora nových kanceláří

Nové podnikání je zábavnější, když máte naši podporu.

Jsme přesvědčeni, že úspěch přichází snadněji, když jste obklopeni kolegy z úspěšných realitních kanceláří, kteří Vás podporují. Zároveň Vám síť RE/MAX nabízí kontinuální podporu Vašeho podnikání od úplného startu až po dobu
5 let. V každém kroku jsme stále s Vámi, poskytujeme Vám potřebné informace a především to správné vedení.

Snadné začlenění do sítě REMAX

Založením franšízové kanceláře RE/MAX automaticky získáte pomoc s jejím vedením krok za krokem.

Od zahájení procesu založení přes přechod do Vaší nové franšízy, a to v každé fázi budování Vašeho podnikání. Naše zdroje Vám budou neustále k dispozici ve všech fázích rozvoje Vašeho byznysu.

Náš integrační
tým

Náš tým odborníků pro fázi zahájení integrace Vás provede celým procesem, od podpisu franšízové smlouvy až po otevření dveří Vaší nové kanceláře RE/MAX. Nikdy nebudete mít pocit, že jste sami nebo že se nemáte komu svěřit se svými problémy. Budete se cítit sebejistě, protože budete vědět, že jste dobře připraveni a máte maximální podporu.

Podpora fungování
franšízy (BDM)

Naše partnerství je nejenom značka RE/MAX, ale také kontinuální podpora Vašeho podnikání od úplného startu až po dobu nejméně 5 let. V každém kroku jsme stále s Vámi a poskytujeme Vám odbornou pomoc, informace a vedení. K dispozici je Vám Business Development Manager, který Vás provede celým procesem a odpoví Vám na veškeré dotazy.

Marketing

RE/MAX Vám dává nejen silné zázemí mezinárodní značky a jedinečné know-how, ale také Vás maximálně podporuje svými marketingovými kampaněmi a budováním značky posiluje Vaši pozici na realitním trhu. Každý franšízant má v Marketingovém Centru k dispozici šablony, manuály a návody na realizaci kampaní, a to nejen z ČR, ale také z Evropy nebo USA. Dále pak máte zázemí jedné z nejnavštěvovanějších webových stránek realitní kanceláře, kterou navštíví více než 550 000 uživatelů každý měsíc!

  • Inzerce, venkovní reklama, rádio a TV kampaně
  • On-line marketing a komunikace na sociálních sítích
  • Regionální reklamní kampaně
  • Partnerství s realitními servery a významné slevy na inzerci
  • Intenzivní interní komunikace
  • Reklamní horkovzdušné balony a lety pro klienty

Podpora na regionální úrovni (RTL)

V regionech se máte vždy na koho obrátit. Šest Regionálních Team Leaderů z řad zkušených franšízantů je zárukou perfektního zacílení a podpory značky v dané oblasti. Nad rámec celostátního rozpočtu mají proto k dispozici samostatný regionální marketingový rozpočet pro realizaci lokálních kampaní v jednotlivých regionech. Kromě marketingu se však zaměřují na další rozvoj kanceláří ve specifických podmínkách daného regionu a jsou k dispozici svým kolegům na lokální úrovni.

Tým RE/MAX RTL

IT podpora

Komplexní interní systém, který zajistí, aby Vaše podnikání bylo jednodušší. Součástí systému je rozsáhlá IT podpora. Interní CRM systém pro kompletní správu makléřských a kancelářských aktivit. Na jednom místě najdete kompletní listiny, kontakty, plánování a mnoho dalšího. Naprosto bezkonkurenční jsou integrované cenové mapy, plné napojení na katastr nemovitostí, automatizovaný systém aukcí nemovitostí, tržiště generovaných poptávek z www.re-max.cz, podrobné statistiky nabídek a inzerce.

Vzdělávání v RX AKADEMII

V rámci franšízy Vám předáváme nejen know-how, ale také podporu vlastní vzdělávací instituce. RX AKADEMIE je instituce poskytující nejkomplexnější vzdělávací program, který je v celé své šíři přístupný exkluzivně členům sítě RE/MAX. Vybrané kurzy pak nabízí všem profesionálům v oboru. Můžete si vybrat z různých programů pro nováčky, pravidelných webinářů, celodenních kurzů na vybraná témata či několikaměsíční Masterclass.

Rozhodnutí založit si realitní kancelář RE/MAX je startem pozitivní změny a nového růstu

"Podnikání v oblasti realit bylo pro mě to pravé, ale nevěděl jsem, jak začít. Když nevíte, jak na to, je ideálním způsobem franšíza s propracovaným systémem. A ten nejpropracovanější jsem našel právě u RE/MAX! Využití franšízového modelu znamená opakovat již mnohokrát ověřený úspěch.”
Pavel Hassman
Majitel kanceláře
"Pokud začínáte s podnikáním na realitním trhu, je dobré se mít o koho opřít. Já jsem se rozhodla mít v zádech RE/MAX, velmi známou značku s nejlepší vnímanou kvalitou, vlastním know-how a propracovaným marketingovým systémem.”
Alena Moranová
Majitelka kanceláře

Obchodní model RE/MAX

Obchodní model RE/MAX Vám zabezpečí prosperující obchod s nemovitostmi. Běžné realitní kanceláře jsou ohroženy pravidelným odchodem špičkových makléřů a jejich ambicí založit si vlastní byznys, proto je celkový potenciál jejich růstu omezený. Hlavním důvodem je to, že majitelé těchto kanceláří musí soustředit svůj čas na „makléřinu“ a nevěnují se rozvoji své kanceláře. RE/MAX zakládá svůj model na principu udržení špičkových makléřů a rozvoji potenciálu méně výkonných nebo začínajících makléřů. To zaručuje vyšší stabilitu a objem provizí pro další podnikatelské aktivity kanceláří RE/MAX. Podívejte se na video, jak uspět v podnikatelském modelu RE/MAX.

Pavel Hasman - Majitel kanceláře
Podnikání v oblasti realit bylo pro mě to pravé, ale nevěděl jsem, jak začít. Když nevíte, jak na to, je ideálním způsobem franšíza s propracovaným systémem. A ten nejpropracovanější jsem našel právě u RE/MAX!

Přehrát video

Alena Moranová - Majitelka kanceláře
Pokud začínáte s podnikáním na realitním trhu, je dobré se mít o koho opřít. Já jsem se rozhodla mít v zádech RE/MAX, známou značku s dobrou kvalitou, vlastním know-how a propracovaným marketingovým systémem.

Přehrát video

Začněte s námi

Jaké je vaše povolání?

Stáhněte si e-book

Zadejte Vaše kontaktní údaje, e-book Vám obratem obratem pošleme do e-mailu.