NÁBOR NOVÝCH MAKLÉŘŮ A UDRŽENÍ STÁVAJÍCÍCH

Vše, co potřebujete, je nábor nových makléřů a udržení stávajících.

Když se spojíte se značkou RE/MAX, získáte přístup k mnoha marketingovým a propagačním zdrojům, které obohatí Vaše úsilí v oblasti náboru nových makléřů a udržení stávajících.

Získejte nejdetailněji zpracovaný e-book o založení franšízy na českém trhu.

Budujte své podnikání s kampaněmi RE/MAX

Webové stránky na nábor makléřů

Web na nábor nových makléřů sestavený tak, aby fungoval jako průvodce pro každého zájemce o práci makléře a pomohl s prezentací Vaší franšízy.

On-line komunikace a příspěvky na sociálních sítích

Neustálá reklama včetně sociálních sítí Vám pomůže k tomu, aby měli zájemci o práci realitních makléřů jméno RE/MAX stále na očích.

Tiskové zdroje a reklamy

Prezentujte svoji novou kancelář spolu s dobrým jménem značky RE/MAX prostřednictvím tištěných materiálů a předpřipravených náborových šablon z Marketingového Centra, ve kterých můžete představit své vize, hodnoty a nabídky.

Vzdělávací lekce a školení

Využijte pro sebe jednu z mnoha nabídek RX AKADEMIE zaměřených na ty nejlepší postupy v oblasti náboru makléřů nebo využijte specializované vzdělávací kurzy pro makléře jako jeden z benefitů Vaší nabídky.

Soukromá on-line komunita majitelů kanceláří

Využijte spojení s dalšími majiteli kanceláří RE/MAX v České republice, kteří s Vámi budou sdílet své praktické zkušenosti. Poradí Vám, co dobře funguje a jak nalákat do své kanceláře ty nejlepší makléře.

Společensko-vzdělávací akce

Pozvěte své potenciální i vážné kandidáty na práci makléře na RE/MAX Convention, kde budou mít možnost se seznámit a sdílet zkušenosti se svými novými kolegy, případně se účastnit některého ze vzdělávacích programů.

Začněte s námi

Jaké je vaše povolání?

Stáhněte si e-book

Zadejte Vaše kontaktní údaje, e-book Vám obratem obratem pošleme do e-mailu.