Staňte se součástí
rodiny RE/MAX

Nejlepší realitní franšízovou společnost poznáte snadno.

Její současnost navazuje na dlouholetou historii, stojí za svými makléři a franšízanty, poskytuje jim veškerou podporu a všichni jsou pro ni rovnocennými partnery.

Založte si kancelář světové značky.

50
let zkušeností s podporou podnikání

Podnikejte pro sebe, ale nebuďte na to sami

Být majitelem franšízy realitní kanceláře RE/MAX představuje pro Vaše podnikání skvělé příležitosti. Nejznámější franšízová značka zvýší atraktivitu Vaší kanceláře pro nové makléře, ale také pro klienty. Navíc se stanete součástí sítě nadaných podnikatelů a majitelů stávajících kanceláří, kteří Vám poslouží jako vzor na cestě k dosažení Vašich úspěchů. Součástí kultury RE/MAX je podpora komunity, spolupráce a vzájemné pomoci.

Rozhodnutí založit si realitní kancelář RE/MAX je startem pozitivní změny a nového růstu

"Pokud začínáte s podnikáním na realitním trhu, je dobré se mít o koho opřít. Já jsem se rozhodla mít v zádech RE/MAX, velmi známou značku s nejlepší vnímanou kvalitou, vlastním know-how a propracovaným marketingovým systémem.”
Alena Moranová
Majitelka kanceláře
"Podnikání v oblasti realit bylo pro mě to pravé, ale nevěděl jsem, jak začít. Když nevíte, jak na to, je ideálním způsobem franšíza s propracovaným systémem. A ten nejpropracovanější jsem našel právě u RE/MAX! Využití franšízového modelu znamená opakovat již mnohokrát ověřený úspěch.”
Pavel Hassman
Majitel kanceláře

Vzhůru za úspěchem!

Zkušenosti z mnoha odvětví potvrzují, že když se pohybujete ve společnosti těch nejlepších, tak se sami automaticky zlepšujete, a to platí i pro podnikání ve Vaší nové realitní kanceláři.

Nyní máte skvělou příležitost posunout svou vizi, kariéru, ale i životní styl na vyšší úroveň za pomoci nejlepší realitní franšízové značky. Stát se majitelem realitní kanceláře RE/MAX Vám pomůže pozvednout Vaše podnikání a využít Váš potenciál na maximum.

Výsledky RE/MAX představují obrovský potenciál

Jiné realitní značky Vám mohou naslibovat modré z nebe, ale obchodní výsledky neošálíte. V žebříčcích, kde rozhodují parametry jako je podpora svým podnikatelům, známost značky, počty transakcí nebo provizní obrat, je RE/MAX mezi franšízami jednoznačným leaderem.

#1
Nejlepší franšíza roku

48%
růst produkce sítě

1,3 mld. Kč
Provizní obrat

15%
Růst počtu transakcí

RE/MAX JE JEDINÁ ZNAČKA, KTERÁ MŮŽE ŘÍCI:

Nikdo na světě
neprodává více nemovitostí

Začněte s námi

Jaké je vaše povolání?

Stáhněte si e-book

Zadejte Vaše kontaktní údaje, e-book Vám obratem obratem pošleme do e-mailu.